Penn Elcom gummifot 25 x 15 mm stålring
Penn Elcom
Specifikationer
Produktfunktioner
- Sustainable product
- Not specified
- Foot diameter (mm)
- 25
- Foot height (mm)
- 15
- Number of pieces
- 1
Vikt och mått inkluderar förpackning
- Vikt
- 7 gr
- Mått
- 9,0 x 6,0 x 2,0 cm
Produktspecifikationer
- gummifot
- stålring
- diameter fot 25 mm
- tjocklek fot 15 mm
- vikt: 7 g
Beställ före 16:00 = inom ca 9 arbetsdagar hemma
Fortfarande 38115 artiklar i lager hos leverantör
Beställ före 16:00: Leverans inom 3-4 arbetsdagar (om det finns i lager)
Över 48 000 artiklar i lager
1 250 ledande varumärken
Gratis returer
2 års garanti
30 dagars provperiod
Specifikationer
Produktfunktioner
- Sustainable product
- Not specified
- Foot diameter (mm)
- 25
- Foot height (mm)
- 15
- Number of pieces
- 1
Vikt och mått inkluderar förpackning
- Vikt
- 7 gr
- Mått
- 9,0 x 6,0 x 2,0 cm
Produktspecifikationer
- gummifot
- stålring
- diameter fot 25 mm
- tjocklek fot 15 mm
- vikt: 7 g
Produktinformation
Produktnr.: PEN-F1692
Allmänt
Penn Elcom är en gummifot som ger dig bra grepp utan att skada underlaget. Den är enkel att montera och levereras med en 5 mm mutterbricka i stål. Skydda dina golv och din utrustning genom att använda dessa glidsäkra extrafötter!
Servicelöfte
Bax Music Garanti Denna produkt levereras endast med fabriksgaranti.
Denna produkt levereras endast med fabriksgaranti.
Recensioner (13)
Betyg
Recensioner från andra länder
Penn Elcom gummifot 25 x 15 mm stålring
Penn Elcom gummifot 25 x 15 mm stålring
Wel erg jammer dat elk voetje per stuk verpakt zit in een plastic zakje waar wel 10 voetjes in kunnen. Dus al je er 40 nodig hebt..... Dat moet echt anders. Vandaar geen 5 sterren.
Penn Elcom gummifot 25 x 15 mm stålring
vast te schroeven,prima product voor een klein prijsje.
Penn Elcom gummifot 25 x 15 mm stålring
Penn Elcom gummifot 25 x 15 mm stålring
Past precies zoals ik dat wilde.
Stevig degelijk product dat krassen voorkomt op je vloer en er voor zorgt dat je pedal board stevig staat
plus super snelle levering van bax.
Zondag om 15:48 besteld maandag ochtend in huis!
Penn Elcom gummifot 25 x 15 mm stålring
Penn Elcom gummifot 25 x 15 mm stålring
Penn Elcom gummifot 25 x 15 mm stålring
Penn Elcom gummifot 25 x 15 mm stålring
Övriga produkter från Penn Elcom
Hitta alla produkter från märket Penn Elcom-
Populära -58%Föreslaget pris 19,00 kr 8,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans onsdag
-
Populära -53%Föreslaget pris 19,00 kr 9,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans onsdag
-
PopuläraFöreslaget pris 9,00 kr 5,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans onsdag
-
FyndköpFöreslaget pris 8,00 kr 5,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans onsdag
Alternativa produkter från andra varumärken
Sök alla produkter i kategorin Flightcasefötter-
Populära6,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans onsdag
-
PopuläraFöreslaget pris 10,00 kr 8,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans onsdag
-
PopuläraFöreslaget pris 7,00 kr 6,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans onsdag
Relaterade produkter från Penn Elcom
Hitta alla produkter från märket Penn Elcom i kategorin Flightcasefötter-
PopuläraFöreslaget pris 9,00 kr 5,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans onsdag