Teenage Engineering OB-4 Bag Black
Teenage Engineering
Specifikationer
Produktfunktioner
- Sustainable product
- Not specified
- Compatible with brand
- Teenage Engineering
- Längd insida
- Ej tillämpbart
- Bredd insida
- Ej tillämpbart
- Höjd insida
- Ej tillämpbart
- Typ skydd
- Gigbag
Vikt och mått inkluderar förpackning
- Vikt
- 260 gr
- Mått
- 34,0 x 30,0 x 3,5 cm
Produktspecifikationer
- Teenage Engineering OB-4 väska svart
- axelremsväska för OB-4 Magic Radio
- material: nylon 66
- vattenavvisande
- bakficka av torr, vattenavvisande japansk nylon
- mått: 280 x 235 x 60 mm
Beställ före 16:00 = inom ca 13 arbetsdagar hemma
Fortfarande 9 artiklar i lager hos leverantör
Teenage Engineering OB-4 Magic Radio Gloss White + Teenage Engineering OB-4 Bag Black
- Föreslaget pris
- 8 339,00 kr
- Nu som kombination för
- 8 175,00 kr
- Du sparar
- 164,00 kr
Beställ före 16:00 = inom ca 13 arbetsdagar hemma
Teenage Engineering OB-4 Magic Radio Gray + Teenage Engineering OB-4 Bag Black
- Föreslaget pris
- 9 049,00 kr
- Nu som kombination för
- 8 885,00 kr
- Du sparar
- 164,00 kr
Beställ före 16:00 = inom ca 13 arbetsdagar hemma
Beställ före 16:00: Leverans inom 3-4 arbetsdagar (om det finns i lager)
Över 48 000 artiklar i lager
1 250 ledande varumärken
Gratis returer
2 års garanti
30 dagars provperiod
Specifikationer
Produktfunktioner
- Sustainable product
- Not specified
- Compatible with brand
- Teenage Engineering
- Längd insida
- Ej tillämpbart
- Bredd insida
- Ej tillämpbart
- Höjd insida
- Ej tillämpbart
- Typ skydd
- Gigbag
Vikt och mått inkluderar förpackning
- Vikt
- 260 gr
- Mått
- 34,0 x 30,0 x 3,5 cm
Produktspecifikationer
- Teenage Engineering OB-4 väska svart
- axelremsväska för OB-4 Magic Radio
- material: nylon 66
- vattenavvisande
- bakficka av torr, vattenavvisande japansk nylon
- mått: 280 x 235 x 60 mm
Produktinformation
Produktnr.: 9000-0148-5818
Allmänt
För att transportera Teenage Engineering OB-4 Magic Radio kan du använda en fin väska. Låt det vara just denna Teenage Engineering OB-4 Bag Black! Nätet är naturligtvis till för att leda ljudet utåt, så långt att du tror att du har att göra med en biodlares uniform. Skämt åsido, den här väskan är ganska praktisk av den anledningen. Bärbar och bekväm, över axeln med bärremmen, och du har ditt ljud precis bredvid dig!
Servicelöfte
Bax Music Garanti Denna produkt levereras med 2 års garanti, på batterier lämnas 6 månaders garanti.
Denna produkt levereras med 2 års garanti, på batterier lämnas 6 månaders garanti.
Recensioner
Andra köpte också
-
Populära -24%Föreslaget pris 96,00 kr 73,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans onsdag
-
-1%Föreslaget pris 2 079,00 kr 2 054,00 krFinns i lager hos leverantör Beställ före 16:00 = inom ca 13 arbetsdagar hemma
-
Populära -6%Föreslaget pris 4 885,00 kr 4 580,00 krLeveranstid okänt
Paketerbjudande
Teenage Engineering OB-4 Magic Radio Gloss White + Teenage Engineering OB-4 Bag Black
Produktnr.: 9000-0148-5871
- 1 x Teenage Engineering OB-4 Magic Radio Gloss White Radio/Bluetooth Speaker 6 550,00 kr
- 1 x Teenage Engineering OB-4 Bag Black 1 789,00 kr
- Föreslaget pris
- 8 339,00 kr
- Nu som kombination för
- 8 175,00 kr
- Du sparar
- 164,00 kr
Beställ före 16:00 = inom ca 13 arbetsdagar hemma
Teenage Engineering OB-4 Magic Radio Gray + Teenage Engineering OB-4 Bag Black
Produktnr.: 9000-0148-5872
- 1 x Teenage Engineering OB-4 Magic Radio Gray radio / Bluetooth-högtalare 7 260,00 kr
- 1 x Teenage Engineering OB-4 Bag Black 1 789,00 kr
- Föreslaget pris
- 9 049,00 kr
- Nu som kombination för
- 8 885,00 kr
- Du sparar
- 164,00 kr
Beställ före 16:00 = inom ca 13 arbetsdagar hemma
Teenage Engineering OB-4 Magic Radio Matte Black + Teenage Engineering OB-4 Bag Black
Produktnr.: 9000-0148-5873
- 1 x Teenage Engineering OB-4 Magic Radio Matte Black Radio/Bluetooth Speaker 6 040,00 kr
- 1 x Teenage Engineering OB-4 Bag Black 1 789,00 kr
- Föreslaget pris
- 7 829,00 kr
- Nu som kombination för
- 7 665,00 kr
- Du sparar
- 164,00 kr
Beställ före 16:00 = inom ca 13 arbetsdagar hemma
Teenage Engineering OB-4 Magic Radio Gloss Red + Teenage Engineering OB-4 Bag Black
Produktnr.: 9000-0148-5874
- 1 x Teenage Engineering OB-4 Magic Radio Gloss Red Radio/Bluetooth Speaker 7 375,00 kr
- 1 x Teenage Engineering OB-4 Bag Black 1 789,00 kr
- Föreslaget pris
- 9 164,00 kr
- Nu som kombination för
- 9 000,00 kr
- Du sparar
- 164,00 kr
Beställ före 16:00 = inom ca 13 arbetsdagar hemma
Övriga produkter från Teenage Engineering
Hitta alla produkter från märket Teenage Engineering-
🔥HOT & NEW Populära -12%Föreslaget pris 2 320,00 kr 2 050,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans onsdag
-
-4%Föreslaget pris 1 110,00 kr 1 070,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans onsdag
-
🔥HOT & NEW -4%Föreslaget pris 1 340,00 kr 1 280,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans onsdag
-
Fyndköp -19%Föreslaget pris 826,00 kr 670,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans onsdag
Alternativa produkter från andra varumärken
Sök alla produkter i kategorin DJ controller flightcases-
Populära -11%Föreslaget pris 2 006,00 kr 1 789,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans onsdag
-
Fyndköp -31%Föreslaget pris 2 821,00 kr 1 950,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans onsdag
-
Fyndköp -36%Föreslaget pris 677,00 kr 430,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans onsdag
-
Fyndköp -31%Föreslaget pris 654,00 kr 450,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans onsdag
Relaterade produkter från Teenage Engineering
Hitta alla produkter från märket Teenage Engineering i kategorin DJ controller flightcases-
Fyndköp -16%Föreslaget pris 1 215,00 kr 1 020,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans onsdag
-
Fyndköp -17%Föreslaget pris 1 380,00 kr 1 143,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans onsdag
-
🔥HOT & NEW -1%Föreslaget pris 993,00 kr 981,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans onsdag
-
-1%Föreslaget pris 993,00 kr 981,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans onsdag