Blackmagic Design PCIe Cable Kit for UltraStudio 4K Extreme
Blackmagic Design
Specifikationer
Produktfunktioner
- Sustainable product
- Not specified
Vikt och mått inkluderar förpackning
- Vikt
- 400 gr
- Mått
- 22,5 x 20,0 x 3,5 cm
Produktspecifikationer
- PCIe-kabelkit
- mått: 22,4 x 19,6 x 3,6 cm
- vikt: 0,4 kg
Beställ före 16:00: Leverans inom 3-4 arbetsdagar (om det finns i lager)
Över 48 000 artiklar i lager
1 250 ledande varumärken
Gratis returer
2 års garanti
30 dagars provperiod
Specifikationer
Produktfunktioner
- Sustainable product
- Not specified
Vikt och mått inkluderar förpackning
- Vikt
- 400 gr
- Mått
- 22,5 x 20,0 x 3,5 cm
Produktspecifikationer
- PCIe-kabelkit
- mått: 22,4 x 19,6 x 3,6 cm
- vikt: 0,4 kg
Produktinformation
Produktnr.: 9000-0077-7750
Allmänt
Blackmagic Design PCIe Cable Kit är exklusivt utformat för att fungera tillsammans med Ultrastudio 4K Extreme och innehåller ett tredje generationens PCIe-kort som har ännu högre hastigheter än Thunderbolt-gränssnittet. Så du kan vara ganska säker på att det här paketet är mer än kapabelt att stödja 4K-video. För att installera det behöver du bara en dator med en ledig PCIe-plats, sedan kan du helt enkelt ansluta den till UltraStudio 4K Extreme.
Servicelöfte
Bax Music Garanti Denna produkt levereras med 1 års garanti.
Denna produkt levereras med 1 års garanti.
Recensioner
Andra köpte också
-
Populära -30%Föreslaget pris 53,00 kr 37,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
Populära -27%Föreslaget pris 107,00 kr 78,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
Populära -24%Föreslaget pris 214,00 kr 163,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
Fyndköp -12%Föreslaget pris 355,00 kr 311,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
Övriga produkter från Blackmagic Design
Hitta alla produkter från märket Blackmagic Design-
Föreslaget pris 5 790,00 kr 5 770,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
-1%Föreslaget pris 6 790,00 kr 6 690,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
Populära -4%Föreslaget pris 2 990,00 kr 2 880,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
Fyndköp -30%Föreslaget pris 2 626,00 kr 1 840,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
Alternativa produkter från andra varumärken
Sök alla produkter i kategorin Video Interfaces & Converters-
Populära -14%Föreslaget pris 5 447,00 kr 4 672,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
🔥HOT & NEW Populära -1%Föreslaget pris 4 828,00 kr 4 799,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
Föreslaget pris 801,00 kr 794,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
Fyndköp -2%Föreslaget pris 3 559,00 kr 3 487,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
Relaterade produkter från Blackmagic Design
Hitta alla produkter från märket Blackmagic Design i kategorin Video Interfaces & Converters-
Föreslaget pris 5 790,00 kr 5 770,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
-1%Föreslaget pris 6 790,00 kr 6 690,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
Fyndköp -30%Föreslaget pris 2 626,00 kr 1 840,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
-2%Föreslaget pris 1 860,00 kr 1 830,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag