Pioneer DJ STZ-D10Z-R mobiele boombox rood
Utgången, den här produkten kan inte längre beställas.
Inga alternativ hittades
Produktnr.: P-STZ-D10Z-R Bax Music Garanti: Denna produkt levereras med 2 års garanti.
Product:
Pioneer STZ-D10Z-R mobiele boombox rood
Algemeen:
Modern ouderwets: de Pioneer STZ-D10Z
Pioneer's MIXTRAX software:
Mobiele boombox met overrompelende geluidskwaliteit
De boomboxen van vroeger waren uitgerust met allerhande luidsprekers, die het meestal nét niet hadden. Deze Pioneer mobiele boombox pakt het heel anders aan, deze is namelijk uitgerust met liefst vijf luidsprekers! De hoge tonen komen voor rekening van de twee 1" tweeters, de midrange wordt perfect opgepakt door de 4" luidsprekers. Het speerpunt van het geluid is - naast de Advanced Sound Retriever - de 5,3" subwoofer; deze zorgt voor een flinke basweergave en een frequentiebereik die start bij 50Hz!
Specificaties:
- mobiele boombox
- lichtgewicht behuizing
- iPod/iPhone compatibel
- docking terminal iPod/iPhone
- intern geheugen: 4GB
- analyse mogelijk met MIXTRAX applicatie
- Tempo Control functie
- DJ Mix functie voor non-stop mix
- Auto Battle Mode: begin battle in een bepaald muziekgenre
- Dance Sound voor digitaal opwaarderen van muziek
- compatibel met MP3, WMA, AAC en WAV-bestanden (USB)
- AUX ingang
- hoofdtelefoon uitgang
- microfooningang
- 2x 1" tweeter (26mm)
- 2x 4" midrange luidsprekers
- 1x subwoofer 5,3" (135mm)
- vermogen: 2x 10W, 20W (subwoofer)
- frequentiebereik: 50Hz - 20kHz
- beeld: 3.5" LCD (QVGA)
- inclusief afstandsbediening
- voeding: AC adapter (inclusief) of 10x D batterijen (exclusief)
- kleur: rood
- afmetingen: 632 x 245x 221mm