Pearl PPBKCP5 trummatta
Föreslaget pris
1 270,00 kr
-10%
1 140,00 kr
inkl. 25% moms
Lagerstatus
I lager
Beställ nu = leverans onsdag
Någon del i lager i vårt lager
(och fortfarande 290 i lager hos leverantör)
(och fortfarande 290 i lager hos leverantör)
Paketerbjudande
Pearl PPBKCP5 + JK Drum Systems Hooves 2-Pack
- Föreslaget pris 1 311,00 kr
- Du sparar 7,00 kr
- Nu som kombination för 1 304,00 kr
2x Pearl PPBKCP5
- Föreslaget pris 2 280,00 kr
- Du sparar 50,00 kr
- Nu som kombination för 2 230,00 kr
Beställ före 16:00: Leverans inom 3-4 arbetsdagar (om det finns i lager)
Över 48 000 artiklar i lager
1 250 ledande varumärken
Gratis returer
2 års garanti
30 dagars provperiod
Andra köpte också
-
Populära -36%Föreslaget pris 33,00 kr 21,00 krI lager Beställ nu = leverans onsdag
-
Populära -19%Föreslaget pris 204,00 kr 165,00 krI lager Beställ nu = leverans onsdag
-
10% EXTRA RABATT MED KOD: EXTRA10 Populära167,00 krI lager Beställ nu = leverans onsdag
-
Populära -18%Föreslaget pris 510,00 kr 420,00 krI lager Beställ nu = leverans onsdag
Paketerbjudande
Pearl PPBKCP5 + JK Drum Systems Hooves 2-Pack
Produktnr.: 9000-0113-1658
- 1 x Pearl PPBKCP5 trummatta 1 140,00 kr
- 1 x JK Drum Systems Hooves 2-Pack 171,00 kr
- Föreslaget pris
- 1 311,00 kr
- Nu som kombination för
- 1 304,00 kr
- Du sparar
- 7,00 kr
I lager
Beställ nu = leverans onsdag
2x Pearl PPBKCP5
Produktnr.: 9000-0048-4898
x2
- 2 x Pearl PPBKCP5 trummatta 2 280,00 kr
- Föreslaget pris
- 2 280,00 kr
- Nu som kombination för
- 2 230,00 kr
- Du sparar
- 50,00 kr
Gör din beställning nu och få den om 11 arbetsdagar
Pearl PPBKCP5 + Fazley Stix-5A
Produktnr.: 9000-0048-4900
- 1 x Pearl PPBKCP5 trummatta 1 140,00 kr
- 1 x Fazley Stix-5A 5A drumstokken met houten tip 80,00 kr
- Föreslaget pris
- 1 220,00 kr
- Nu som kombination för
- 1 210,00 kr
- Du sparar
- 10,00 kr
Gör din beställning nu och få den om 6 veckor
Övriga produkter från Pearl
Hitta alla produkter från märket Pearl-
Populära1 140,00 krI lager Beställ nu = leverans onsdag
-
1 790,00 krI lager Beställ nu = leverans onsdag
-
Fyndköp -14%Föreslaget pris 490,00 kr 420,00 krI lager Beställ nu = leverans onsdag
Alternativa produkter från andra varumärken
Sök alla produkter i kategorin Trummattor-
Fyndköp -27%Föreslaget pris 1 670,00 kr 1 220,00 krI lager Beställ nu = leverans onsdag
-
Populära -1%Föreslaget pris 1 284,00 kr 1 270,00 krI lager Beställ nu = leverans onsdag
-
Populära -37%Föreslaget pris 1 007,00 kr 630,00 krI lager Beställ nu = leverans onsdag
-