Latin Percussion LP291 Triple Conga Stand
0
inga recensioner ännu
lämna en recension
Föreslaget pris
6 070,00 kr
-23%
4 650,00 kr
inkl. 25% moms
Lagerstatus
Finns i lager hos leverantör
Beställ före 16:00 = inom ca 3 arbetsdagar hemma
Fortfarande 5 artiklar i lager hos leverantör
Paketerbjudande
2x Latin Percussion LP291 Triple Conga Stand
- Föreslaget pris 9 300,00 kr
- Du sparar 344,00 kr
- Nu som kombination för 8 956,00 kr
Latin Percussion LP291 Triple Conga Stand + Latin Percussion LP442F LP Finger Shot
- Föreslaget pris 4 761,00 kr
- Du sparar 8,00 kr
- Nu som kombination för 4 753,00 kr
Beställ före 16:00: Leverans inom 3-4 arbetsdagar (om det finns i lager)
Över 48 000 artiklar i lager
1 250 ledande varumärken
Gratis returer
2 års garanti
30 dagars provperiod
Andra köpte också
-
Populära -8%Föreslaget pris 121,00 kr 111,00 krLeveranstid okänt
-
Fyndköp -19%Föreslaget pris 7 510,00 kr 6 050,00 krFinns i lager hos leverantör Beställ före 16:00 = inom ca 3 arbetsdagar hemma
-
Fyndköp -17%Föreslaget pris 6 940,00 kr 5 750,00 krFinns i lager hos leverantör Beställ före 16:00 = inom ca 3 arbetsdagar hemma
-
Fyndköp -12%Föreslaget pris 6 690,00 kr 5 890,00 krFinns i lager hos leverantör Beställ före 16:00 = inom ca 3 arbetsdagar hemma
Paketerbjudande
2x Latin Percussion LP291 Triple Conga Stand
Produktnr.: 9000-0008-3239
x2
- 2 x Latin Percussion LP291 Triple Conga Stand 9 300,00 kr
- Föreslaget pris
- 9 300,00 kr
- Nu som kombination för
- 8 956,00 kr
- Du sparar
- 344,00 kr
Finns i lager hos leverantör
Beställ före 16:00 = inom ca 3 arbetsdagar hemma
Latin Percussion LP291 Triple Conga Stand + Latin Percussion LP442F LP Finger Shot
Produktnr.: 9000-0008-3240
- 1 x Latin Percussion LP291 Triple Conga Stand 4 650,00 kr
- 1 x Latin Percussion LP442F LP Finger Shot skakapparat (varje) 111,00 kr
- Föreslaget pris
- 4 761,00 kr
- Nu som kombination för
- 4 753,00 kr
- Du sparar
- 8,00 kr
Leveranstid okänt
Övriga produkter från Latin Percussion
Hitta alla produkter från märket Latin Percussion-
Populära -11%Föreslaget pris 5 815,00 kr 5 150,00 krI lager Beställ nu = leverans onsdag
-
Föreslaget pris 5 027,00 kr 5 024,00 krI lager Beställ nu = leverans onsdag
-
-15% extra -18%Föreslaget pris 2 030,00 kr 1 670,00 krI lager Beställ nu = leverans onsdag
-
Föreslaget pris 2 360,00 kr 2 350,00 krI lager Beställ nu = leverans onsdag
Alternativa produkter från andra varumärken
Sök alla produkter i kategorin Perkussiontillbehör-
-1%Föreslaget pris 4 938,00 kr 4 890,00 krI lager Beställ nu = leverans onsdag
-
-2%Föreslaget pris 940,00 kr 920,00 krI lager Beställ nu = leverans onsdag
-
-1%Föreslaget pris 720,00 kr 710,00 krI lager Beställ nu = leverans onsdag
-
FyndköpFöreslaget pris 676,00 kr 675,00 krI lager Beställ nu = leverans onsdag
Relaterade produkter från Latin Percussion
Hitta alla produkter från märket Latin Percussion i kategorin Perkussiontillbehör-
-
1 999,00 krI lager Beställ nu = leverans onsdag