baserat på 2777 recensioner

EMG Toggle Kill Switch

inga recensioner ännu lämna en recension
Föreslaget pris 440,00 kr -7%
410,00 kr inkl. 25% moms
Lagerstatus
 Leveranstid okänt
Se även (1)

EMG TKO momentan kill switch

Lagerstatus
Leveranstid okänt
Föreslaget pris 340,00 kr
330,00 kr
Paketerbjudande
  • EMG 81-7H Black 7-String Active Guitar Pickup +
  • EMG Toggle Kill Switch

EMG 81-7H Black + EMG Toggle Kill Switch

  • Föreslaget pris 1 670,00 kr
  • Du sparar 17,00 kr
  • Nu som kombination för 1 653,00 kr
  • EMG 57-7H Black 7-String Active Guitar Pickup +
  • EMG Toggle Kill Switch

EMG 57-7H Black + EMG Toggle Kill Switch

  • Föreslaget pris 2 413,00 kr
  • Du sparar 17,00 kr
  • Nu som kombination för 2 396,00 kr

Beställ före 16:00: Leverans inom 3-4 arbetsdagar (om det finns i lager)

Över 48 000 artiklar i lager

1 250 ledande varumärken

Gratis returer

2 års garanti

30 dagars provperiod

EMG Toggle Kill Switch
Produktnr.: 9000-0135-0250

Produktinformation

Allmänt

Tips eller kommentarer om den här produkten

  • När du ändrar eller lägger till ett hål i din elgitarr för denna switch, är det lämpligt att låta en erfaren gitarrtekniker göra det.

Bax Music Garanti Denna produkt levereras med 2 års garanti.

Specifikationer

Produktfunktioner

Sustainable product
Not specified
Typ reservdel gitarr
Other

Vikt och mått inkluderar förpackning

Vikt
15 gr
Mått
12,0 x 7,5 x 2,0 cm

Produktspecifikationer

  • EMG på/av-omkopplare
  • typ: Vippströmbrytare
  • lödfri installation
  • lämplig för elgitarr
  • kan kombineras med alla lödfria pickupsystem från EMG

Det finns ännu inga recensioner för denna produkt.

Andra köpte också

Paketerbjudande

EMG 81-7H Black + EMG Toggle Kill Switch

Produktnr.: 9000-0136-1543

EMG 81-7H Black 7-String Active Guitar Pickup EMG Toggle Kill Switch
Föreslaget pris
1 670,00 kr
Nu som kombination för
1 653,00 kr
Du sparar
17,00 kr
Leveranstid okänt

EMG 57-7H Black + EMG Toggle Kill Switch

Produktnr.: 9000-0136-1560

EMG 57-7H Black 7-String Active Guitar Pickup EMG Toggle Kill Switch
Föreslaget pris
2 413,00 kr
Nu som kombination för
2 396,00 kr
Du sparar
17,00 kr
Leveranstid okänt

EMG Toggle Kill Switch + EMG 25k Volume Split Shaft

Produktnr.: 9000-0135-0379

EMG Toggle Kill Switch EMG 25k Volume Split Shaft Short Shaft Solderless Potentiometer
Föreslaget pris
670,00 kr
Nu som kombination för
659,00 kr
Du sparar
11,00 kr
Leveranstid okänt

EMG Toggle Kill Switch + EMG 25k Volume Solid Shaft

Produktnr.: 9000-0135-0363

EMG Toggle Kill Switch EMG 25k Volume Solid Shaft Short Shaft Solderless Potentiometer
Föreslaget pris
670,00 kr
Nu som kombination för
659,00 kr
Du sparar
11,00 kr
Leveranstid okänt

EMG Toggle Kill Switch + EMG 25k Tone Split Shaft

Produktnr.: 9000-0135-0348

EMG Toggle Kill Switch EMG 25k Tone Split Shaft Short Shaft Solderless Potentiometer
Föreslaget pris
670,00 kr
Nu som kombination för
659,00 kr
Du sparar
11,00 kr
Leveranstid okänt

EMG Toggle Kill Switch + EMG 25k Tone Solid Shaft

Produktnr.: 9000-0135-0333

EMG Toggle Kill Switch EMG 25k Tone Solid Shaft Short Shaft Solderless Potentiometer
Föreslaget pris
670,00 kr
Nu som kombination för
659,00 kr
Du sparar
11,00 kr
Leveranstid okänt

EMG 60 White + EMG Toggle Kill Switch

Produktnr.: 9000-0135-0302

EMG 60 White Active Humbucker EMG Toggle Kill Switch
Föreslaget pris
1 660,00 kr
Nu som kombination för
1 643,00 kr
Du sparar
17,00 kr
Leveranstid okänt

EMG 66 Black + EMG Toggle Kill Switch

Produktnr.: 9000-0135-0303

EMG 66 Black Active Humbucker EMG Toggle Kill Switch
Föreslaget pris
1 780,00 kr
Nu som kombination för
1 763,00 kr
Du sparar
17,00 kr
Leveranstid okänt

EMG Toggle Kill Switch + D'Addario HDS

Produktnr.: 9000-0135-0305

EMG Toggle Kill Switch Planet Waves HDS headstand för gitarr
Föreslaget pris
611,00 kr
Nu som kombination för
599,00 kr
Du sparar
12,00 kr
Leveranstid okänt

EMG Toggle Kill Switch + Fender Custom Shop Tool Kit

Produktnr.: 9000-0135-0309

EMG Toggle Kill Switch Fender Custom Shop Tool Kit by GrooveTech
Föreslaget pris
1 240,00 kr
Nu som kombination för
1 223,00 kr
Du sparar
17,00 kr
Leveranstid okänt

EMG Toggle Kill Switch + AllParts Knob Puller verktyg

Produktnr.: 9000-0135-0310

EMG Toggle Kill Switch AllParts Knob Puller verktyg För ST-stils gitarrknappar
Föreslaget pris
528,00 kr
Nu som kombination för
517,00 kr
Du sparar
11,00 kr
Leveranstid okänt

EMG Toggle Kill Switch + Ernie Ball 2221 Regular Slinky

Produktnr.: 9000-0135-0311

EMG Toggle Kill Switch Ernie Ball 2221 Regular Slinky 0.10 – 0.46 Lime strängset
Föreslaget pris
473,00 kr
Nu som kombination för
470,00 kr
Du sparar
3,00 kr
Leveranstid okänt

EMG Toggle Kill Switch + D'Addario EXL110

Produktnr.: 9000-0135-0312

EMG Toggle Kill Switch Daddario EXL110 strängset till elgitarr
Föreslaget pris
508,00 kr
Nu som kombination för
502,00 kr
Du sparar
6,00 kr
Leveranstid okänt

EMG Toggle Kill Switch + Elixir 12052 Electric NPS Nanoweb Light 10-46

Produktnr.: 9000-0135-0313

EMG Toggle Kill Switch Elixir 12052 Electric NPS Nanoweb Light 10-46 strängset för elgitarr
Föreslaget pris
562,00 kr
Nu som kombination för
554,00 kr
Du sparar
8,00 kr
Leveranstid okänt

EMG Toggle Kill Switch + Dunlop GM65 System 65 Guitar Setup Mat

Produktnr.: 9000-0135-0314

EMG Toggle Kill Switch Dunlop GM65 System 65 Guitar Setup Mat underhållsmatta
Föreslaget pris
655,00 kr
Nu som kombination för
642,00 kr
Du sparar
13,00 kr
Leveranstid okänt

EMG Toggle Kill Switch + EMG SPC

Produktnr.: 9000-0135-0315

EMG Toggle Kill Switch EMG SPC Strat Presence Control (förstärkning av mellanregister/volym)
Föreslaget pris
1 190,00 kr
Nu som kombination för
1 173,00 kr
Du sparar
17,00 kr
Leveranstid okänt

EMG Toggle Kill Switch + EMG AB Afterburner

Produktnr.: 9000-0135-0316

EMG Toggle Kill Switch EMG AB Afterburner aktiv push/pull-boost
Föreslaget pris
1 310,00 kr
Nu som kombination för
1 293,00 kr
Du sparar
17,00 kr
Leveranstid okänt

EMG 81 + EMG Toggle Kill Switch

Produktnr.: 9000-0135-0317

EMG 81 aktiv humbucker EMG Toggle Kill Switch
Föreslaget pris
1 330,00 kr
Nu som kombination för
1 313,00 kr
Du sparar
17,00 kr
Leveranstid okänt

EMG 60 + EMG Toggle Kill Switch

Produktnr.: 9000-0135-0319

EMG 60 aktiv humbucker EMG Toggle Kill Switch
Föreslaget pris
1 360,00 kr
Nu som kombination för
1 343,00 kr
Du sparar
17,00 kr
Leveranstid okänt

EMG 85 + EMG Toggle Kill Switch

Produktnr.: 9000-0135-0320

EMG 85 aktiv humbucker EMG Toggle Kill Switch
Föreslaget pris
1 340,00 kr
Nu som kombination för
1 323,00 kr
Du sparar
17,00 kr
Leveranstid okänt

EMG 81-7 + EMG Toggle Kill Switch

Produktnr.: 9000-0135-0321

EMG 81-7 aktiv humbucker till 7-strängad gitarr EMG Toggle Kill Switch
Föreslaget pris
1 470,00 kr
Nu som kombination för
1 453,00 kr
Du sparar
17,00 kr
Leveranstid okänt

EMG 81 + EMG Toggle Kill Switch

Produktnr.: 9000-0135-0323

EMG 81 Aktiv humbucker i guld (kort axel) EMG Toggle Kill Switch
Föreslaget pris
1 550,00 kr
Nu som kombination för
1 533,00 kr
Du sparar
17,00 kr
Leveranstid okänt

EMG 89 + EMG Toggle Kill Switch

Produktnr.: 9000-0135-0324

EMG 89 aktiv humbucker EMG Toggle Kill Switch
Föreslaget pris
1 470,00 kr
Nu som kombination för
1 453,00 kr
Du sparar
17,00 kr
Leveranstid okänt

EMG 707 + EMG Toggle Kill Switch

Produktnr.: 9000-0135-0325

EMG 707 aktiv humbucker till 7-strängad gitarr EMG Toggle Kill Switch
Föreslaget pris
1 500,00 kr
Nu som kombination för
1 483,00 kr
Du sparar
17,00 kr
Leveranstid okänt

EMG 81 + EMG Toggle Kill Switch

Produktnr.: 9000-0135-0326

EMG 81 Aktiv humbucker i krom (kort skaft) EMG Toggle Kill Switch
Föreslaget pris
1 630,00 kr
Nu som kombination för
1 613,00 kr
Du sparar
17,00 kr
Leveranstid okänt

EMG 57 Black + EMG Toggle Kill Switch

Produktnr.: 9000-0135-0327

EMG 57 Black Active Electric Guitar Pickup EMG Toggle Kill Switch
Föreslaget pris
1 630,00 kr
Nu som kombination för
1 613,00 kr
Du sparar
17,00 kr
Leveranstid okänt

EMG 81 + EMG Toggle Kill Switch

Produktnr.: 9000-0135-0328

EMG 81 Vit aktiv humbucker (kort axel) EMG Toggle Kill Switch
Föreslaget pris
1 570,00 kr
Nu som kombination för
1 553,00 kr
Du sparar
17,00 kr
Leveranstid okänt

EMG 81 + EMG Toggle Kill Switch

Produktnr.: 9000-0135-0329

EMG 81 Röd aktiv humbucker (kort skaft) EMG Toggle Kill Switch
Föreslaget pris
1 740,00 kr
Nu som kombination för
1 723,00 kr
Du sparar
17,00 kr
Leveranstid okänt

EMG 81 + EMG Toggle Kill Switch

Produktnr.: 9000-0135-0330

EMG 81 Borstad svart krom aktiv humbucker (kort axel) EMG Toggle Kill Switch
Föreslaget pris
1 820,00 kr
Nu som kombination för
1 803,00 kr
Du sparar
17,00 kr
Leveranstid okänt

EMG 81 + EMG Toggle Kill Switch

Produktnr.: 9000-0135-0331

EMG 81 Black Chrome aktiv humbucker (kort skaft) EMG Toggle Kill Switch
Föreslaget pris
1 810,00 kr
Nu som kombination för
1 793,00 kr
Du sparar
17,00 kr
Leveranstid okänt

Alternativa produkter från andra varumärken

Sök alla produkter i kategorin Övriga reservdelar till gitarr