Konig & Meyer 21471 högtalarstativ
Konig & Meyer
Specifikationer
Produktfunktioner
- Sustainable product
- Not specified
- Set
- Nej
- Mininum stand height
- 130 to 140 cm
- Maximum height of stand
- 200 to 210 cm
- Stand weight capacity
- 50 kg
- Färg
- Svart
- Vevmekanism
- Nej
- Number of stands
- 1
- Type of base
- Tripod
- Shock absorption system
- No
- Stand material
- Aluminium
- Included stand accessories
- None
- Weight per stand
- 2 to 4 kg
- Stand mount
- 35mm flange
Vikt och mått inkluderar förpackning
- Vikt
- 3,7 kg
- Mått
- 113,5 x 14,0 x 14,0 cm
Produktspecifikationer
- högtalarstativ
- basdiameter: 1.238 mm
- höjd: från 1.357 till 2.065 mm
- höjdjustering: låsskruv med tryckknappssystem
- ben med kryssfästen
- material: aluminium
- maximal belastning: 50 kg
- antal ben: 3
- 2-delad hopfällbar design
- mått i hopfällt läge: 1.122 mm
- patenterat system för höjdjustering, integrerat stötdämpningssystem
- färg: svart
- vikt: 3,5 kg
Beställ före 23:00 = leverans måndag
Någon del i lager i vårt lager
Konig & Meyer 21471 + Innox U-CLIP
- Föreslaget pris
- 1 116,00 kr
- Nu som kombination för
- 1 106,00 kr
- Du sparar
- 10,00 kr
Beställ före 23:00 = leverans måndag
Konig & Meyer 21471 + Innox IVA-BAG 07
- Föreslaget pris
- 1 341,00 kr
- Nu som kombination för
- 1 302,00 kr
- Du sparar
- 39,00 kr
Beställ före 23:00 = leverans måndag
Beställ före 16:00: Leverans inom 3-4 arbetsdagar (om det finns i lager)
Över 48 000 artiklar i lager
1 250 ledande varumärken
Gratis returer
2 års garanti
30 dagars provperiod
Specifikationer
Produktfunktioner
- Sustainable product
- Not specified
- Set
- Nej
- Mininum stand height
- 130 to 140 cm
- Maximum height of stand
- 200 to 210 cm
- Stand weight capacity
- 50 kg
- Färg
- Svart
- Vevmekanism
- Nej
- Number of stands
- 1
- Type of base
- Tripod
- Shock absorption system
- No
- Stand material
- Aluminium
- Included stand accessories
- None
- Weight per stand
- 2 to 4 kg
- Stand mount
- 35mm flange
Vikt och mått inkluderar förpackning
- Vikt
- 3,7 kg
- Mått
- 113,5 x 14,0 x 14,0 cm
Produktspecifikationer
- högtalarstativ
- basdiameter: 1.238 mm
- höjd: från 1.357 till 2.065 mm
- höjdjustering: låsskruv med tryckknappssystem
- ben med kryssfästen
- material: aluminium
- maximal belastning: 50 kg
- antal ben: 3
- 2-delad hopfällbar design
- mått i hopfällt läge: 1.122 mm
- patenterat system för höjdjustering, integrerat stötdämpningssystem
- färg: svart
- vikt: 3,5 kg
Produktinformation
Produktnr.: 9000-0060-3044
Allmänt
Servicelöfte
Bax Music Garanti Denna produkt levereras med 5 års garanti.
Denna produkt levereras med 5 års garanti.
Recensioner (1)
Betyg
Recensioner från andra länder
Andra köpte också
-
Populära -27%Föreslaget pris 101,00 kr 74,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
Populära -23%Föreslaget pris 69,00 kr 53,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
Populära -27%Föreslaget pris 181,00 kr 133,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
Populära -24%Föreslaget pris 352,00 kr 267,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
Paketerbjudande
Konig & Meyer 21471 + Innox U-CLIP
Produktnr.: 9000-0094-5682
- 1 x Konig & Meyer 21471 högtalarstativ 1 060,00 kr
- 1 x Innox U-CLIP Cable Leader (Pack of 10) 53,00 kr
- Föreslaget pris
- 1 116,00 kr
- Nu som kombination för
- 1 106,00 kr
- Du sparar
- 10,00 kr
Beställ före 23:00 = leverans måndag
Konig & Meyer 21471 + Innox IVA-BAG 07
Produktnr.: 9000-0086-7373
- 1 x Konig & Meyer 21471 högtalarstativ 1 060,00 kr
- 1 x Innox IVA-BAG 07 universalväska för 2x ljusstativ och kablar 267,00 kr
- Föreslaget pris
- 1 341,00 kr
- Nu som kombination för
- 1 302,00 kr
- Du sparar
- 39,00 kr
Beställ före 23:00 = leverans måndag
Konig & Meyer 21471 + Innox IVA SPX-50
Produktnr.: 9000-0086-3562
- 1 x Konig & Meyer 21471 högtalarstativ 1 060,00 kr
- 1 x Innox IVA SPX-50 50cm Extension Rod for 35mm Stand 133,00 kr
- Föreslaget pris
- 1 201,00 kr
- Nu som kombination för
- 1 180,00 kr
- Du sparar
- 21,00 kr
Beställ före 23:00 = leverans måndag
Konig & Meyer 21471 + Innox IVA SPX-30
Produktnr.: 9000-0086-3488
- 1 x Konig & Meyer 21471 högtalarstativ 1 060,00 kr
- 1 x Innox IVA SPX-30 30cm Extension Rod for 35mm Stand 106,00 kr
- Föreslaget pris
- 1 172,00 kr
- Nu som kombination för
- 1 156,00 kr
- Du sparar
- 16,00 kr
Beställ före 23:00 = leverans måndag
Konig & Meyer 21471 + Innox 35-M10
Produktnr.: 9000-0089-6314
- 1 x Konig & Meyer 21471 högtalarstativ 1 060,00 kr
- 1 x Innox 35-M10 Stand Adapter 74,00 kr
- Föreslaget pris
- 1 138,00 kr
- Nu som kombination för
- 1 127,00 kr
- Du sparar
- 11,00 kr
Beställ före 23:00 = leverans måndag
2x Konig & Meyer 21471 + Konig & Meyer 21312
Produktnr.: 9000-0060-3051
x2
- 2 x Konig & Meyer 21471 högtalarstativ 2 120,00 kr
- 1 x Konig & Meyer bärväska PRO till 2 ljuseffekt- eller högtalarstativ 530,00 kr
- Föreslaget pris
- 2 650,00 kr
- Nu som kombination för
- 2 601,00 kr
- Du sparar
- 49,00 kr
6x Konig & Meyer 21471 + 3x Konig & Meyer 21312
Produktnr.: 9000-0060-3052
x6
x3
- 6 x Konig & Meyer 21471 högtalarstativ 6 360,00 kr
- 3 x Konig & Meyer bärväska PRO till 2 ljuseffekt- eller högtalarstativ 1 590,00 kr
- Föreslaget pris
- 7 950,00 kr
- Nu som kombination för
- 7 707,00 kr
- Du sparar
- 243,00 kr
10x Konig & Meyer 21471 + 5x Konig & Meyer 21312
Produktnr.: 9000-0060-3053
x10
x5
- 10 x Konig & Meyer 21471 högtalarstativ 10 600,00 kr
- 5 x Konig & Meyer bärväska PRO till 2 ljuseffekt- eller högtalarstativ 2 650,00 kr
- Föreslaget pris
- 13 250,00 kr
- Nu som kombination för
- 12 813,00 kr
- Du sparar
- 437,00 kr
Övriga produkter från Konig & Meyer
Hitta alla produkter från märket Konig & Meyer-
Populära -22%Föreslaget pris 1 892,00 kr 1 470,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
Fyndköp -22%Föreslaget pris 1 660,00 kr 1 290,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
Fyndköp -7%Föreslaget pris 810,00 kr 750,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
Fyndköp -6%Föreslaget pris 629,00 kr 590,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
Alternativa produkter från andra varumärken
Sök alla produkter i kategorin Högtalarstativ-
Fyndköp -6%Föreslaget pris 1 350,00 kr 1 270,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
Fyndköp -17%Föreslaget pris 1 594,00 kr 1 320,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
870,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
607,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
Relaterade produkter från Konig & Meyer
Hitta alla produkter från märket Konig & Meyer i kategorin Högtalarstativ-
Fyndköp -9%Föreslaget pris 1 290,00 kr 1 170,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
Fyndköp -12%Föreslaget pris 1 537,00 kr 1 350,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
-2%Föreslaget pris 930,00 kr 910,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
-1%Föreslaget pris 970,00 kr 960,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag