Istanbul Agop 15" XIST Power Hi-Hats hi-hat-cymbal
Istanbul Agop
Specifikationer
Produktfunktioner
- Sustainable product
- Not specified
- Ljud
- Ospecificerat
- Idealisk för musikstil
- Allround
- Storlek hi-hat
- 15 tum
- Vikt övre cymbaler
- Ospecificerat
- Vikt nedre cymbaler
- Ospecificerat
- Material/legering
- Ospecificerat
- Cymbalyta
- Ospecificerad
- Korrugerade cymbaler
- Ospecificerat
- Handhamrad
- Ospecificerat
Vikt och mått inkluderar förpackning
- Vikt
- 2,8 kg
- Mått
- 39,0 x 39,0 x 10,0 cm
Produktspecifikationer
- storlek: 15 tum
- ljudstyrka: hög
- Ljud: klart, musikaliskt
- Tonhöjd: hög
- musikstil: alla musikstilar
Beställ före 16:00: Leverans inom 3-4 arbetsdagar (om det finns i lager)
Över 48 000 artiklar i lager
1 250 ledande varumärken
Gratis returer
2 års garanti
30 dagars provperiod
Specifikationer
Produktfunktioner
- Sustainable product
- Not specified
- Ljud
- Ospecificerat
- Idealisk för musikstil
- Allround
- Storlek hi-hat
- 15 tum
- Vikt övre cymbaler
- Ospecificerat
- Vikt nedre cymbaler
- Ospecificerat
- Material/legering
- Ospecificerat
- Cymbalyta
- Ospecificerad
- Korrugerade cymbaler
- Ospecificerat
- Handhamrad
- Ospecificerat
Vikt och mått inkluderar förpackning
- Vikt
- 2,8 kg
- Mått
- 39,0 x 39,0 x 10,0 cm
Produktspecifikationer
- storlek: 15 tum
- ljudstyrka: hög
- Ljud: klart, musikaliskt
- Tonhöjd: hög
- musikstil: alla musikstilar
Produktinformation
Produktnr.: 9000-0157-1044
Allmänt
Istanbul Agop 15" XIST Power Hi-Hats är utformade för trummisar som söker en kombination av kraft, klarhet och en distinkt karaktär. Tack vare den moderna tillverkningsprocessen, i kombination med traditionellt hantverk inom cymbalframställning, levererar detta par hi-hat-cymbaler inte bara volym utan behåller även sin musikalitet och dynamik i sitt spel. Det klara, genomträngande ljudet tränger utan problem igenom vilken mix som helst, samtidigt som instrumentet behåller sin musikaliska finess. Oavsett vilken spelstil du har – från klassisk till modern – ger dessa XIST Power Hi-Hats en solid grund för ditt trumset.
Servicelöfte
Bax Music Garanti Denna produkt levereras med 2 års garanti.
Denna produkt levereras med 2 års garanti.
Recensioner
Övriga produkter från Istanbul Agop
Hitta alla produkter från märket Istanbul Agop-
-
Fyndköp -10%Föreslaget pris 7 713,00 kr 6 976,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
Populära2 890,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
Populära2 772,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
Alternativa produkter från andra varumärken
Sök alla produkter i kategorin Hi-hatcymbaler-
Fyndköp -17%Föreslaget pris 6 160,00 kr 5 100,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
🔥HOT & NEW Fyndköp -7%Föreslaget pris 5 555,00 kr 5 148,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
1 690,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
Fyndköp -35%Föreslaget pris 1 720,00 kr 1 110,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
Relaterade produkter från Istanbul Agop
Hitta alla produkter från märket Istanbul Agop i kategorin Hi-hatcymbaler-
Föreslaget pris 6 020,00 kr 5 990,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
5 625,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
Fyndköp -11%Föreslaget pris 3 818,00 kr 3 390,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
Fyndköp -6%Föreslaget pris 3 875,00 kr 3 660,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag