LD Systems MAUI 11 G2 SAT BAG väska för MAUI 11 G2 kolonn
LD Systems
Specifikationer
Produktfunktioner
- Sustainable product
- Not specified
- Suitable for during use
- No
- Typ skydd
- Gigbag
- Speaker protection type
- Not applicable
- Transport
- Handtag
Vikt och mått inkluderar förpackning
- Vikt
- 1,1 kg
- Mått
- 77,0 x 30,0 x 12,0 cm
Produktspecifikationer
- LD Systems MAUI 11 G2 SAT BAG
- Axelremsväska till MAUI 11 G2
- färg: svart
- vattenavvisande
- 8 mm nylonfoder
- mått: 130 x 780 x 240 mm
- vikt: 0,68 kg
Beställ före 16:00 = inom ca 3 arbetsdagar hemma
LD Systems MAUI 11 G2 + LD Systems MAUI 11 G2 SAT BAG
- Föreslaget pris
- 9 130,00 kr
- Nu som kombination för
- 9 091,00 kr
- Du sparar
- 39,00 kr
Beställ före 16:00 = inom ca 3 arbetsdagar hemma
LD Systems MAUI 11 G2 + LD Systems MAUI 11 G2 SAT BAG + LD Systems MAUI 11 G2 SUB PC
- Föreslaget pris
- 9 640,00 kr
- Nu som kombination för
- 9 574,00 kr
- Du sparar
- 66,00 kr
Beställ före 16:00 = inom ca 3 arbetsdagar hemma
Beställ före 16:00: Leverans inom 3-4 arbetsdagar (om det finns i lager)
Över 48 000 artiklar i lager
1 250 ledande varumärken
Gratis returer
2 års garanti
30 dagars provperiod
Specifikationer
Produktfunktioner
- Sustainable product
- Not specified
- Suitable for during use
- No
- Typ skydd
- Gigbag
- Speaker protection type
- Not applicable
- Transport
- Handtag
Vikt och mått inkluderar förpackning
- Vikt
- 1,1 kg
- Mått
- 77,0 x 30,0 x 12,0 cm
Produktspecifikationer
- LD Systems MAUI 11 G2 SAT BAG
- Axelremsväska till MAUI 11 G2
- färg: svart
- vattenavvisande
- 8 mm nylonfoder
- mått: 130 x 780 x 240 mm
- vikt: 0,68 kg
Produktinformation
Produktnr.: 9000-0051-4042
Allmänt
LD Systems MAUI 11 G2 SAT BAG är utformad för att få en MAUI 11 G2 kolonnhögtalare till lokalen i ett stycke och har 8 mm stoppning och ett vattenavvisande yttre. Tänk på att denna gigbag inte rymmer subwooferenheten. Det vadderade skyddshöljet för MAUI 11-subwoofern finns tillgängligt separat.
Servicelöfte
Bax Music Garanti Denna produkt levereras med 2 års garanti.
Denna produkt levereras med 2 års garanti.
Recensioner
Andra köpte också
-
Populära -24%Föreslaget pris 139,00 kr 106,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
Populära -23%Föreslaget pris 69,00 kr 53,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
Populära -30%Föreslaget pris 53,00 kr 37,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
Populära -25%Föreslaget pris 107,00 kr 80,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
Paketerbjudande
LD Systems MAUI 11 G2 + LD Systems MAUI 11 G2 SAT BAG
Produktnr.: 9000-0051-4043
- 1 x LD Systems MAUI 11 G2 aktiv kolonn PA-system svart 8 390,00 kr
- 1 x LD Systems MAUI 11 G2 SAT BAG väska för MAUI 11 G2 kolonn 740,00 kr
- Föreslaget pris
- 9 130,00 kr
- Nu som kombination för
- 9 091,00 kr
- Du sparar
- 39,00 kr
Beställ före 16:00 = inom ca 3 arbetsdagar hemma
LD Systems MAUI 11 G2 + LD Systems MAUI 11 G2 SAT BAG + LD Systems MAUI 11 G2 SUB PC
Produktnr.: 9000-0051-4049
- 1 x LD Systems MAUI 11 G2 aktiv kolonn PA-system svart 8 390,00 kr
- 1 x LD Systems MAUI 11 G2 SAT BAG väska för MAUI 11 G2 kolonn 740,00 kr
- 1 x LD Systems MAUI 11 G2 SUB PC lock för MAUI 11 G2 subwoofer 510,00 kr
- Föreslaget pris
- 9 640,00 kr
- Nu som kombination för
- 9 574,00 kr
- Du sparar
- 66,00 kr
Beställ före 16:00 = inom ca 3 arbetsdagar hemma
Övriga produkter från LD Systems
Hitta alla produkter från märket LD Systems-
Fyndköp -21%Föreslaget pris 1 014,00 kr 805,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
Fyndköp -18%Föreslaget pris 1 250,00 kr 1 020,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
Fyndköp -31%Föreslaget pris 480,00 kr 330,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
Fyndköp -23%Föreslaget pris 470,00 kr 360,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
Alternativa produkter från andra varumärken
Sök alla produkter i kategorin Speaker Covers & Carry Bags-
Populära -15%Föreslaget pris 883,00 kr 750,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
Populära810,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
Fyndköp -30%Föreslaget pris 906,00 kr 630,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
Fyndköp -14%Föreslaget pris 642,00 kr 549,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
Relaterade produkter från LD Systems
Hitta alla produkter från märket LD Systems i kategorin Speaker Covers & Carry Bags-
-4%Föreslaget pris 415,00 kr 397,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag
-
-15% extra480,00 krI lager Beställ före 23:00 = leverans måndag