Stagg SEN-STA0814 ZZ 8 + 14 tums SENSA Sizzle Stack
0
inga recensioner ännu
lämna en recension
Föreslaget pris
1 560,00 kr
-1%
1 550,00 kr
inkl. 25% moms
Lagerstatus
Leveranstid okänt
Paketerbjudande
Stagg SEN-STA0814 ZZ + Vic Firth 5A
- Föreslaget pris 1 715,00 kr
- Du sparar 7,00 kr
- Nu som kombination för 1 708,00 kr
Beställ före 16:00: Leverans inom 3-4 arbetsdagar (om det finns i lager)
Över 48 000 artiklar i lager
1 250 ledande varumärken
Gratis returer
2 års garanti
30 dagars provperiod
Andra köpte också
-
Populära -19%Föreslaget pris 204,00 kr 165,00 krI lager Beställ nu = leverans onsdag
-
Populära880,00 krI lager Beställ nu = leverans onsdag
-
-
Populära -35%Föreslaget pris 1 100,00 kr 710,00 krI lager Beställ nu = leverans onsdag
Paketerbjudande
Stagg SEN-STA0814 ZZ + Vic Firth 5A
Produktnr.: 9000-0018-8486
- 1 x Stagg SEN-STA0814 ZZ 8 + 14 tums SENSA Sizzle Stack 1 550,00 kr
- 1 x Vic Firth 5A trumpinnar hickory med trädruva 165,00 kr
- Föreslaget pris
- 1 715,00 kr
- Nu som kombination för
- 1 708,00 kr
- Du sparar
- 7,00 kr
Leveranstid okänt
Stagg SEN-STA0814 ZZ + Pearl C-930 + Fazley Stix-5A
Produktnr.: 9000-0018-8489
- 1 x Stagg SEN-STA0814 ZZ 8 + 14 tums SENSA Sizzle Stack 1 550,00 kr
- 1 x Pearl C-930 cymbalstativ 1 340,00 kr
- 1 x Fazley Stix-5A 5A drumstokken met houten tip 80,00 kr
- Föreslaget pris
- 2 970,00 kr
- Nu som kombination för
- 2 928,00 kr
- Du sparar
- 42,00 kr
Leveranstid okänt
Övriga produkter från Stagg
Hitta alla produkter från märket Stagg-
Populära -28%Föreslaget pris 2 732,00 kr 1 956,00 krI lager Beställ nu = leverans onsdag
-
Fyndköp -45%Föreslaget pris 4 044,00 kr 2 216,00 krI lager Beställ nu = leverans onsdag
-
PopuläraFöreslaget pris 773,00 kr 767,00 krI lager Beställ nu = leverans onsdag
-
Populära -2%Föreslaget pris 540,00 kr 530,00 krI lager Beställ nu = leverans onsdag
Alternativa produkter från andra varumärken
Sök alla produkter i kategorin Effektcymbal-
Fyndköp -16%Föreslaget pris 2 380,00 kr 1 990,00 krI lager Beställ nu = leverans onsdag
-
Populära -32%Föreslaget pris 1 857,00 kr 1 270,00 krI lager Beställ nu = leverans onsdag
-
Populära -20%Föreslaget pris 1 451,00 kr 1 163,00 krI lager Beställ nu = leverans onsdag
-
Fyndköp -18%Föreslaget pris 1 360,00 kr 1 110,00 krI lager Beställ nu = leverans onsdag